Kom langs in Tjalleberd
In Tjalleberd bouwen we op dit moment aan een woning met een stoer karakter. De gevel van gemêleerde rode bakstenen wordt krachtig aangezet met donkere accenten in de voorgevel. Dat geeft de woning een robuuste en eigentijdse uitstraling. Dankzij de vaste aanbouw is er ruimte gecreëerd voor een praktische bijkeuken en berging. Op de begane grond bevindt zich ook een handige werkkamer, ideaal voor thuiswerken of hobby's.
Nieuwsgierig geworden? Kom op dinsdag 30 september 2025 tussen 16:00 en 20:00 uur naar het Open Huis in Tjalleberd. Je kunt de woning in aanbouw van dichtbij bekijken en je laten inspireren. Onze adviseurs staan klaar om je vragen te beantwoorden en meer te vertellen over onze manier van bouwen. Je bent van harte welkom.
Plattegronden
Wil je de indeling van deze woning alvast bekijken? Druk op onderstaande oranje knop en neem een kijkje in de plattegronden!
[button]Plattegronden bekijken[/button]
Praktische informatie
Tijdens dit evenement werken we met tijdsloten. Je kan bij het aanmelden aangeven op welk tijdstip je graag wil komen. Het adres van de woning is De Kluft 17 Tjalleberd. Parkeren kan in de omliggende omgeving.