Bouwen in Doornspijk
- Plaats:Doornspijk
- Aantal kavels:3
- Oppervlaktes:1.800m2

Inhoud van de pagina:
- Bouwkavels in Doornspijk
- Impressies van de woningen
- Waarom bouwen met SelektHuis?
- Neem contact op met Johan
Bouwkavels in Doornspijk
In samenwerking met Kok & Heijkamp Makelaars uit Nunspeet bieden wij drie bouwkavels in Doornspijk aan waarop SelektHuis jouw ideale woning bouwt. De woningen worden gebouwd op een prachtige locatie in het buitengebied van Doornspijk. Alle woningen worden energiezuinig en duurzaam gebouwd. Dat brengt veel voordelen met zich mee, waaronder grote besparing op energiekosten.
Op deze pagina vind je meer informatie over de woningen. Daarnaast vind je contactgegevens van zowel de betrokken makelaar als van ons. De onderstaande video geeft een mooie impressie van de woningen die gebouwd worden.
Impressies van de woningen
Zoals benoemd worden er binnen die plan 3 vrijstaande woningen gerealiseerd door SelektHuis. Onderstaand vind je impressies van de verschillende woningen. Per woning verwijzen we door naar de specifieke Funda pagina. Op deze pagina vind je meer gedetailleerde informatie en specificaties van de woningen.

Klassiek landelijk
Wil je een woning die voldoende ruimte biedt voor jouw gezin? Dan is deze laagbouw woning met aanbouw een perfecte optie. De woning heeft namelijk in de basis 4 slaapkamers en 2 badkamers. De klassiek landelijke uitstraling van de woning past goed bij de landelijke omgeving.
Wil je meer details en informatie over deze woning? Bekijk dan de Funda pagina via de onderstaande knop. Hier vind je onder andere meerdere perspectieven van de woning en de plattegronden van de woning.
Schuurwoning
Ben je meer van de robuuste en stoere bouwstijl? Dan is deze woning ideaal voor jou. Ook deze woning past mooi in het landelijke plaatje. Uitgerust met 4 slaapkamers en 2 badkamers is ook deze woning een goede optie voor jou en je gezin.
Via de onderstaande knop vind je meer informatie over deze woning. Op de Funda pagina vind je onder andere meerdere perspectieven van de woning en kan je de plattegronden van de woning bekijken.


Jaren '30 woning
Ook de jaren '30 bouwstijl wordt binnen dit plan gebruikt. Een stijl die gekenmerkt wordt door de rode gevelstenen en het gebruik van witte bakgoten. Ook deze woning biedt genoeg ruimte voor jou en je gezin. Daarnaast is die met een paar kleine aanpassingen ook gemakkelijk levensloopbestendig te maken.
Wil je meer informatie over deze woning? Ga dan via de onderstaande knop naar de Funda pagina en bekijk onder andere de plattegronden.
Waarom bouwen met SelektHuis?
Waarom bouwen met SelektHuis? Omdat je profiteert van de volgende voordelen:
- Prijsvaste contracten
- Elke woning is te voorzien van een eigen persoonlijke indeling
- Wij hebben alle experts in huis, waaronder een architect en energie-specialisten
- SelektHuis ontzorgt je in het gehele bouwproces
- Met onze vestiging in Amersfoort altijd bij jou in de buurt.
Wil je graag meer informatie over deze woningen? Of wil je je inschrijven voor één van de woningen? Neem contact op met Johan!
Neem contact op met Johan
Wil je graag meer informatie over de woningen binnen dit plan? Neem gerust contact op met Johan van Putten. Hij is bedrijfsleider van SelektHuis Projecten en helpt je graag verder.
